Domaine de la Velle

Welkom op ons prachtige Domaine de la Velle.

Midden gelegen op de campagne, tussen de heuvels en bossen. Het kan zomaar gebeuren dat je

s ‘ochtends wakker wordt en er een hertje op een paar meter van je vandaan staat, of een oehoe die net wegvliegt als je uit je tent komt. Het gebeurt ons dagelijks en wij genieten er enorm van.

Er is niets zo prachtig als de pure natuur en daar zitten wij middenin.

Wij nodigen jullie dan ook van harte uit om samen met ons in alle rust hiervan te komen genieten.

Ondanks dat we midden in de natuur zitten, is er toch voldoende te doen.

Op ons domaine laten we jullie graag genieten van diverse workshops, paarden-pony wandelingen, yoga, lekkere culinaire verwennerijen, een bar met de lekkerste drankjes en dat is enkel nog maar op het terrein zelf.

Cahors en Rocamadour, Domme,Sarlat le canade liggen op een steenworp afstand, de toeristische trekkers van het gebied.

Elke dag is er wel ergens een markt, waarvan op zondag hier slechts op 3km afstand in Cazals, waar we zelf ook met de kinderen met een kraampje staan met het lekkerste gebak van de streek :) , daar kan je dus op zondag en maandag ook nog wel , lekker van meegenieten op de camping

In de buurt kan je kanoeën en raften, in de rivieren zwemmen, wandelen, cultuur opsnuiven en ga zo maar door. Daarna kan je lekker terugkeren naar de rust bij ons of lekker gezellig borrelen aan de bar, lekker languit aan het zwembad liggen of een potje tafeltennisen, spelletjes spelen of boeken lezen, in de hangmat hangen, loungen in de loungehoek, kippenkroelen, sterren kijken ( wij hebben 1 van de mooiste en duidelijkste sterrenhemels ter wereld hier) , zuivere lucht inademen, kortom genoeg te beleven.

We hopen jullie snel te mogen verwelkomen

Algemene informatie

Locatie: Lot

Aantal gîtes: 4

Aantal kamers: 2

Aantal kampeerplekken: 3

Prijsindicatie
Luxe

Faciliteiten

In de omgeving

Op de kaart

Gîte 1

Capaciteit: 8 personen

Gîte 2

Capaciteit: 4 personen

Gîte 3

Capaciteit: 5 personen

Gîte 4

Capaciteit: 4 personen

Kamer 1

Capaciteit: personen

Kamer 2

Capaciteit: personen
Aantal kampeerplekken
3