De mooiste dorpen in de Lot-et-Garonne

De Lot-et-Garonne is een heerlijke streek die ligt in de regio Nouvelle-Aquitaine in het zuidwesten van Frankrijk. Van de twee prachtige rivieren die het departement zijn naam geven is De Lot misschien wel de mooiste. Hier kan je prima wandelen, fietsen kanoën of gewoon lekker toeren. In het glooiende landschap liggen prachtige stadjes en de […]

Het landschap en de grotten langs de Dordogne en de Lot

De toeristen, die sinds halverwege de vorige eeuw in steeds grotere aantallen de Dordogne en de Lot bezoeken, zijn niet de eerste die worden aangetrokken door dit land van melk en honing. Wie de eerste mensen zijn geweest die hier neerstreken, is niet met zekerheid te zeggen. Tegenwoordig zijn de geleerden het er wel over […]