Autoire ***

Mooi rustig dorp met een prachtige waterval

Het dorp Autoire ligt in het westen in Frankrijk in de buurt van de rivieren de Lot en de Dordogne. Het heeft alles wat je van een Frans dorp mag verwachten; mooie huizen, een kerkje, een restaurantje en een monument voor de gesneuvelde soldaten uit de Eerste Wereldoorlog. Maar Autoire heeft nog iets meer want het ligt prachtig tussen de rotsen en heeft als bonus een prachtige waterval. Het is even lopen vanuit het dorp, maar het is de moeite waard!